Szukaj realizacji

O firmie PLAN-TE

Witamy !
Dziękujemy, że chcieliście Państwo odwiedzić naszą stronę.

Firma PLAN-TE powstała w 1991 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją plandek na naczepy, oraz na każdy inny rodzaj samochodu, z czego przede wszystkim jesteśmy znani na rynku.

Dynamiczny rozwój oraz zdobyte doświadczenie pozwoliły nam rozszerzyć naszą ofertę o zadaszenia, płachty budowlane, płachty pokryciowe, baseny, wydruki wielkoformatowe. Od kilku lat z powodzeniem wykonujemy również namioty wraz z konstrukcją, przez co udało nam się zaistnieć na rynku hal namiotowych.

Dzięki zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry oraz zastosowaniu specjalistycznych sprzętów i narzędzi, jakość wykonania naszych usług jest bardzo wysoka. Oferujemy również profesjonalny serwis.

Firma PLAN-TE zajmuje się także usługami transportowymi na rynku krajowym i międzynarodowym. Posiadamy ciągniki siodłowe marki DAF wraz z naczepami marki WIELTON i KASSBOHRER z pneumatycznym zawieszeniem.

Samochody nasze objęte są kontrolą GPS i GSM oraz posiadają niezbędne certyfikaty spełniające europejskie normy (EURO-5; S)

 

Zapraszam do skorzystania z naszych usług!
Grzegorz Teodorczuk ( Właściciel )

  Newsletter

  Jeśli chcesz być na bieżąco z nami zapisz się do newslettera.
  Zapisz
  Jeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj

  Oferta

  Hale namiotowe
  Plandeki
  Transport

  Kontakt

  PLAN-TE

  08-130 Kotuń
  Gręzów 12B / k. Siedlec

  Grzegorz Teodorczuk
  048 603 256 886

  Łukasz Teodorczuk
  048 606 795 185

  Andrzej Teodorczuk
  048 692 635 804

  e-mail: biuro@plan-te.pl

  Copyright © 2020 PLAN-TE :: Hale namiotowe, plandeki, transport. Siedlce, Warszawa.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Logo rzetelnej firmy Budowa stron internetowych: L77.pl